معماری
خانه » اخبار شهرستانها » برگزاری هفتمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی در شهرستان فیروزکوه

برگزاری هفتمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی در شهرستان فیروزکوه

هفتمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی به ریاست مهندس کریمی معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضور ارجمندی معاونت برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری و روسای ادارات مرتبط در محل فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه مهندس کریمی معاونت سیاسی انتظامی در هفتمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی این شهرستان ضمن تأکید مجدانه به مدیران بر تشکیل مداوم جلسات در این خصوص ،هدف از برگزاری این جلسه را ارتقاء سلامت عمومی جامعه و امنیت غذایی سطح شهرستان و تعامل دستگاه‌ها و ارگان‌های زیربط در رابطه با سلامت و امنیت غذایی عنوان کرد.
وی گفت: کارگروه نقش مهمی در پیگیری مشکلات حوزه سلامت و تأمین بهداشت و امنیت غذایی ایفاء می‌کند.مسئله بهداشت و امنیت غذایی یکی از مسائل وشاخصه های مهم در هر جامعه است و رابطه تنگاتنگی با توسعه جامعه دارد بنابراین باید اهتمام ویژه‌ای به این موضوع داشته باشیم.
در ادامه دکتر ابراهیمی کردآسیابی پزشک مرکز خدمات جامع سلامت روستائی شهیدباهنر حصاربن، در خصوص بسیج اطلاع رسانی تغذیه سالم با رویکرد کاهش مصرف قند،نمک وروغن ودر خصوص اهمیت رعایت هرم غذائی دانش آموزان خصوصا در دوران بلوغ به ارائه مطالب پرداختند.
وی همچنین درخصوص هفته جهانی ایدز، گروههای درمعرض خطر،راههای انتقال وپیشگیری از آن وهمچنین اهمیت آموزش درجوانان ونوجوانان جهت پیشگیری ازابتلا به آن بیاناتی ارائه نمودند. در ادامه سرپرست شبکه بهداشت و درمان دستور کار جلسه راقرائت نموده و روسای ادارات عضو عملکرد خودرادرخصوص اجرا و پیگیری بندهای مصوبات کارگروه قبلی درتاریخ ۹۵/۹/۳ ارائه نمودند.
وی ضمن قدردانی از روسای ادارات در خصوص اجرای برنامه جامعه ایمن درادارات وسازمانها ،از دکتر وزیریان به مناسبت انتخاب بیمارستان امام خمینی (ره) فیروزکوه به عنوان بیمارستان برتر در جشنواره هتلینگ و پرژه‌های طرح تحول سلامت در دانشگاه تقدیر و تشکر نمودند.
در پایان کلیه مصوبات جلسه مجددا”قرائت شده و پیگیری و اجرای دقیق آن تاکید گردید. جلسه با تصویب ۶ مصوبه خاتمه یافت.

 

منبع: روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه

همچنین ببینید

شهرام شریفی به عنوان سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان دماوند منصوب شد/ ابراهیم اکبری، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان فیروزکوه شد

مدیرکل استان تهران با صدور حکمی شهرام شریفی را به‌عنوان سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی …

تاکنون به شورای شهر با نگاهی سیاسی برخورد شده است/ باید در شوراها از افراد متخصص مدیریت شهری استفاده کرد

  نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شواری اسلامی و عضو هیئت نظارت …

برگزاری جلسه هماهنگی ستاد خدمات سفر شهرستان فیروزکوه

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه جلسه هماهنگی ستاد خدمات سفر به ریاست مهندس …

برگزاری سومین جلسه آموزشی اجرای مراحل تدوین سند چشم انداز وتدوین راهبردهای توسعه شهرستان فیروزکوه

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه ،سومین جلسه آموزشی اجرای مراحل تدوین سند چشم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس