معماری
خانه » اخبار شهرستانها » اخبار دماوند » کشف و ضبط ۱۴۶ قلم کالای خارجی قاچاق از واحدهای صنفی شهر آبسرد

کشف و ضبط ۱۴۶ قلم کالای خارجی قاچاق از واحدهای صنفی شهر آبسرد

مسئول بازرسی و نظارت اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند از کشف و ضبط ۱۴۶ قلم کالای خارجی قاچاق در واحدهای صنفی شهر آبسرد خبر داد.

علی یزدان‌پرست، اظهار کرد: در بازرسی‌های به عمل آمده در ششم دی ماه سال جاری در شهر آبسرد ۱۴۶ قلم کالای خارجی قاچاق صنفی این شهر شناسایی و کشف و ضبط گردید.

وی افزود: این بازرسی و نظارت اداره صنعت معدن و تجارت با محوریت ستاد مبارزه با کالای قاچاق و ارز با حضور دستگاهای همکار در امر مبارزه با قاچاق کالا ازجمله پلیس آگاهی، شبکه بهداشت و درمان، بازرسین اتاق اصناف و نمایندگان فرمانداری از سطح بازار شهرستان دماوند انجام شد.

مسئول بازرسی و نظارت اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند بیان کرد: در این بازرسی اقلامی همچون لوازم آرایشی و بهداشتی، سیگار، تنباکو، نوشیدنی‌های غیرمجاز جمع‌آوری و ضبط گردید.

یزدان‌پرست ادامه داد: اغلب کالاهای قاچاق فاقد کیفیت لازم بوده و برخی از اقلام مواد غذایی وارداتی بهداشت و سلامت جامعه را به نوعی با خطر جدی مواجه می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین راهکارهای مناسبی در این خصوص وجود دارد که اجرای آن موجب پویایی جامعه و شکوفایی اهداف اقتصادی می‌شود.

مسئول بازرسی و نظارت اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند پیاده نمودن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری به نحوه شایسته، انجام پیشگیری‌های لازم جهت انسداد مرزها و معبر غیررسمی و محورهای ورود و خروج کالاهای فوق، کنترل تسهیل کننده‌های قاچاق، ساماندهی مبادلات مرزی اسکله‌ها و ترافیک مرزی و درنهایت مشارکت و عزم جمعی مردم در نخریدن کالاهای قاچاق را در ارتقا فرهنگ جامعه و حرکت به سمت جامعه پویایی مؤثر دانست.

همچنین ببینید

جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه تولید و صنعت شهرستان های فیروزکوه و دماوند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه تولید وصنعت شهرستان …

تذکرات مهم مهندس میرزایی به وزیران و مسئولان سازمان‌ها

تذکرات مهم مهندس میرزایی به سازمان‌های مرتبط با پروژه گازرسانی دماوند به لاریجان و سازمان‌های …

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت دماوند خبر داد خرید دستگاه تشخیص بیماری زردی نوزادان به همت خیران در دماوند

مجید علیمحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دماوند با اشاره به خرید …

جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند برگزار شد

نشست ستاد مدیریت بحران شهرستان دماوند به منظور بررسی میزان آمادگی دستگاه ها در حوادث …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس