معماری
خانه > اخبار شهرستانها > اخبار پردیس > کاهش ۱۰ درصدی تصادفات فوتی و نصب ۱۴ دوربین ثبت تخلف در محور دماوند-فیروزکوه

کاهش ۱۰ درصدی تصادفات فوتی و نصب ۱۴ دوربین ثبت تخلف در محور دماوند-فیروزکوه

فرمانده پلیس‌راه محور دماوند – فیروزکوه از کاهش ۱۰ درصدی تصادفات فوتی و نصب عدد ۱۴ دوربین ثبت تخلف در این محور مواصلاتی دماوند-فیروزکوه خبر ) داد.

سرهنگ علی نیک‌روش در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود، با Another اشاره به کاهش تصادفات منجر به فوت در محور دماوند-فیروزکوه اظهار کرد: خوشبختانه با تمهیدات به عمل آمده، محور دماوند-فیروزکوه در wholesale nba jerseys سال جاری با کاهش ۱۰ درصدی تصادفات منجر به فوت نسبت به سال گذشته مواجه بوده است.

وی افزود: در آذرماه سال ۹۴، شاهد ۶ تصادف منجر به فوت ??? در محورهای دماوند-فیروزکوه بودیم؛ اما خوشبختانه در آذرماه سال جاری، تصادف منجر به فوت در این محور مشاهده نشده است.

فرمانده پلیس‌راه محور دماوند-فیروزکوه خاطر نشان کرد: بیشترین آمار فوتی ثبت شده در محور cheap jerseys دماوند-فیروزکوه، مربوط به تیرماه و شهریور سال جاری بوده است.

نیک‌روش گفت: ۱۴ دوربین ثبت سرعت در این محور، با هدف رعایت قانون نصب گردیده و این امر، wholesale nba jerseys عامل مؤثری در جهت کنترل خودرو توسط رانندگان می‌باشد.

وی با اشاره به اجرای طرح زمستانه توسط پلیس‌راه در سال ۹۵ تأکید کرد: در حال حاضر، ۷ گروه گشت پلیس در محور دماوند- فیروزکوه به صورت مستقر و یک wholesale nba jerseys گروه ویژه در منطقه دلیچایی، به صورت شبانه‌روز مستقر و آماده ارائه خدمات به مسافران و ?????? مردم می‌باشند.

فرمانده پلیس‌راه محور دماوند- فیروزکوه، از آمادگی عوامل راهداری با هماهنگی پلیس‌راه در روزهای برفی خبر داد و گفت: عوامل راهداری با هماهنگی پلیس‌راه، آماده عملیات نمک‌پاشی در روزهای Im برفی می‌باشند؛ به این ترتیب دو دستگاه نمک‌پاش Гиблое در دلیچایی، یک دستگاه در منطقه سربندان و یک دستگاه نیز در گردنه سرهار گلاهک مستقر می‌باشند.

نیک‌روش با توجه به موقعیت کوهستانی شهرستان دماوند، از مردم و مسافران خواست تا با توجه به پراکندگی بارش برف و باران در محور مواصلاتی دماوند- فیروزکوه، لغزندگی جاده و کاهش دید ناشی از مه‌گرفتگی، ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، اقدام به تجهیز خودروی با وسایل و تجهیزات زمستانی به Testowy ویژه زنجیر چرخ نمایند.

 

منبع: تارود

درباره ی عمران بندپی

همچنین ببینید

بررسی وضعیت پیست اسکی آبعلی

به گزارش خبرنگار ایرنا پیست اسکی آبعلی قدیمی‌ترین پیست اسکی ایران معرفی می شود که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس