معماری
خانه > امور زیربنایی > آب و فاضلاب > برگزاری چهارمین جلسه ایمنی آب در شهرستان فیروزکوه

برگزاری چهارمین جلسه ایمنی آب در شهرستان فیروزکوه

 

چهارمین جلسه ایمنی آب شهرستان به ریاست مهندس کریمی معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری ، و با حضور روسای ادارات مرتبط در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه،کریمی معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری ضمن بیان این نکته که برنامه ایمنی آب یک برنامه ملی می باشد خواستار همکاری و هماهنگی هر چه بیشتر ادارات مرتبط جهت پیشبرد این برنامه شدند.

وی گفت: باید در جهت رسیدن به اهداف در این خصوص تلاش مجدانه داشته و موانع را از سر راه برداریم و هماهنگی های بین بخشی و برون بخشی وجود داشتهتابه هدف مطلوب دست یابیم و با توجه به مخاطراتی که ما را تهدید می کند باید آن را کاهش داده و در جهت ارتقاء سلامت آب و ارائه آب سالم به شهروندان بکوشیم.

اداره آب و فاضلاب شهری گزارشی مبسوط از وضع موجود در این خصوص ارائه داد و درادامه دکتربندادکرمانی نیز توضیحاتی در خصوص ضرورت اجرای این برنامه و دستور کار جلسه شامل توصیف سیستم های آبرسانی و شناسایی مخاطرات و ارزیابی ریسک بیان نمود ودر ادامه برخی نمایندگان ادارات گزارشی از عملکرد خود ارائه دادند.

برنامه ایمنی آب(Water Safety Plan) با هدف اطمینان پایدار از ایمنی و مقبولیت یک سیستم تامین آب آشامیدنی به عنوان مهمترین اقدام برای تضمین کیفیت آب شرب می باشد.این برنامه توسط سازمان جهانی بهداشت تهیه شده است و اجرای آن به کشورهای عضو توصیه شده است.

 

منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزکوه

درباره ی عمران بندپی

همچنین ببینید

تمام روستاهای فیروزکوه و دماوند به اینترنت ۴G متصل می‌شوند

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران با اشاره به برنامه های وزارت ارتباطات برای …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس