معماری
خانه > اخبار شهرستانها > اخبار فیروزکوه > برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات تعاونی فرش بافان شهرستان فیروزکوه

برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات تعاونی فرش بافان شهرستان فیروزکوه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، جلسه بررسی مسائل و مشکلات تعاونی فرشبافان به ریاست مهندس کریمی معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری، بخشدار بخش ارجمند و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.

مهندس کریمی ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی گفت: هدف از برگزاری این جلسات تقویت تولیدکنندگان در این بخش است به طوریکه بر اساس منویات و تأکیدات مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید باید در راستای اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدکنندگان داخلی گام بردایم تا تمامی تولیدکنندگان در این حوزه در فضای آرام و با همکاری مسئولین به تولید ادامه دهند و موانع و مشکلات را رفع نماییم تا با تعامل و همکاری به این مهم دست یابیم.

وی افزود: در این شهرستان ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بسیار فراوانی جهت تولیدات در این خصوص در شهر و روستا داریم به طوریکه با رایزنی‌ها و پیگیری‌های مداوم و برگزاری جلسات مکرر در خصوص تعامل بین تعاونی و فرش بافان بسیاری از مشکلات در این خصوص رفع می‌شود.

در این جلسه تعاونی‌های فرش بافان (ترنج کوثر، گلشار ابریشم، غزل بافت هرانده، پاسارگاد، کارآفرینان دیمه) باهدف برسی و رفع مشکلات، از جمله نبود کارگاه متمرکز، بازاریابی و مشکلات فروش، ارائه تسهیلات پرداختند.

گفتنی است در این جلسه مقرر گردید دفتر اتحادیه فرش‌بافان در هفته آینده افتتاح گردد.

منبع: روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه

درباره ی admin

همچنین ببینید

ضرورت حفظ و حراست از منطقه شکار ممنوع کاوه‌ده شهرستان فیروزکوه

هر طرف را که نگاه می‌کنیم دسته‌ای قوچ و میش‌ در حال حرکت هستند. هر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس