معماری
خانه > اخبار شهرستانها > اخبار فیروزکوه > جلسه احداث مسیر اختصاصی کارخانه سیمان فیروزکوه و بهسازی راه روستایی کتالان

جلسه احداث مسیر اختصاصی کارخانه سیمان فیروزکوه و بهسازی راه روستایی کتالان

 

به گزارش روابط عمومی فرماندرای فیروزکوه جلسه احداث مسیر اختصاصی کارخانه سیمان فیروزکوه و بهسازی راه روستایی کتالان به ریاست مهندس طاهری فرمانداری شهرستان و با حضور دادستان ، معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری ، بخشدار مرکزی ، مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای و نمایندگان کارخانه سیمان برگزار شد.

مهندس طاهری بیان داشتند: با توجه به اینکه کارخانه سیمان فیروزکوه سالها قبل در شهرستان و در نزدیکی روستای کتالان احداث گردیده و تا به حال، از تنها جاده موجود استفاده می‌نمود و تردد ماشین‌آلات سنگین از این جاده باعث خرابی این محور گردید و موجب اعتراض اهالی روستا واقع شده است لذا باید نسبت به احداث و راه‌اندازی جاده اختصاصی کارخانه اقدام نمایند. در این خصوص می‌طلبد مدیران کارخانه با اخذ مجوزات لازم از دستگاه‌های ذیربط‏، نسبت به راه‌اندازی جاده جدید کارخانه و همچنین همکاری جهت روکش آسفالت و ترمیم جاده روستایی کتالان که حق اهالی روستا می‌باشد اقدام نمایند.

در ادامه اعضای حاضر به تبادل نظر پیرامون موضوع پرداختند و در پایان مقرر گردید کارخانه سیمان با هماهنگی و همکاری اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان نسبت به ترمیم و روکش آسفالت جاده روستای کتالان و همچنین راه اندازی جاده اختصاصی کارخانه اقدام نمایند.

 

منبع: روابط عمومی فرماندرای فیروزکوه

درباره ی عمران بندپی

همچنین ببینید

تکمیل کمربندی دماوند، گره ترافیکی مسیر تهران – فیروزکوه را برطرف می‌کند

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت تکمیل کمربندی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس