معماری
خانه > اخبار شهرستانها > اخبار فیروزکوه > برگزاری جلسه ساماندهی کشتارگاه در فیروزکوه

برگزاری جلسه ساماندهی کشتارگاه در فیروزکوه

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزکوه:
جلسه ساماندهی کشتارگاه در سالن شهرداری با حضور شهردار، نمایندگان شبکه بهداشت و درمان، نماینده فرمانداری، اعضای شورای شهر، رئیس خدمات شهری، رئیس دامپزشکی، نماینده اداره حفاظت محیط زیست در اتاق شهردار برگزارگردید.

در ابتدا کتال دبیر کارگروه سلامت وامنیت غذائی در خصوص گامهای اجرائی برنامه عملیاتی ساماندهی کشتارگاه ومشکلات مربوط به اجرای آن صحبت نموده وتاکید بر ارائه برنامه زمانبندی شد ومومن کارشناس بهداشت محیط مشکلات بهداشتی کشتارگاه را برشمرده و پیگیری و رفع نواقص مربوطه خواسته شد. سراج نماینده فرمانداری نیز در خصوص نقش فرمانداری و تخصیص بودجه در کمیته اعتبارات سال ۹۶ صحبت نموده و در پایان باطبی عضو شورای شهر در رابطه با مشکلات اجرائی و اعتباری کشتارگاه مطالبی بیان نمود.

‘گفتنی است  فیروزکوه یکی از قطب های دامپزشکی در سطح استان تهران می‌باشد و با توجه به اینکه شاه راه سه استان سمنان، مازندران و تهران می‌باشد، جایگاه ویژه‌ای از نظر جا به جایی دام عشایر دارد به همین دلیل سازمان دامپزشکی کشور روی این منطقه نگاه ویژه‌ای از بُعد تامین منابع انسانی، تامین امکانات و پوشش‌هایی که باید بدهد  را دارد. در استان تهران ۱۴کشتارگاه فعال وجود دارد که ۱۰ کشتارگاه صنعتی و بقیه تحت پوشش شهرداری‌ها می‌باشند و نیمهصنعتی هستند. کشتارگاه یکی از اولویت‌های بهداشتی مردم می‌باشد که می‌تواند مخاطرات بهداشتی عدیده‌ای را فراهم کند، لذا باید برای سلامت مردم صنعتی کردن کشتارگاه را در اولویت قرار داد.

درباره ی عمران بندپی

همچنین ببینید

بررسی وضعیت پیست اسکی آبعلی

به گزارش خبرنگار ایرنا پیست اسکی آبعلی قدیمی‌ترین پیست اسکی ایران معرفی می شود که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس