معماری
خانه » اخبار شهرستانها » اخبار دماوند » شهرام شریفی به عنوان سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان دماوند منصوب شد/ ابراهیم اکبری، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان فیروزکوه شد

شهرام شریفی به عنوان سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان دماوند منصوب شد/ ابراهیم اکبری، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان فیروزکوه شد

مدیرکل استان تهران با صدور حکمی شهرام شریفی را به‌عنوان سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان دماوند منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، شهرام شریفی پیش از این مدیر مجموعه سینمایی وصال رودهن و عضو نظام مهندسی ساختمان استان تهران بوده است.

در حکم رجبعلی خسرو آبادی خطاب به شهرام شریفی آمده است: امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام وظایف محوله ضمن هماهنگی مستمر با اینجانب و تعامل با سایر مبادی ذیربط در چارچوب سیاست‌های سازمان متبوع موفق و مؤید باشید.

همچنین در حکمی از سوی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران، ابراهیم اکبری، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان فیروزکوه منصوب و معرفی شد.

وی پیش از این مسئول نمایندگی شمیرانات تا سال ۸۴، مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان فیروزکوه تا سال ۹۱ و مسئول میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان دماوند تاکنون بوده است.

در حکم رجبعلی خسروآبادی خطاب به ابراهیم اکبری آمده است: امید است با اتکال به خداوند متعال، در انجام امور محوله ضمن هماهنگی مستمر با کلیه حوزه‌های اداره کل در چارچوب سیاست‌های سازمان متبوع و نیز تعامل کامل با سایر مبادی ذیربط در شهرستان فیروزکوه، موفق باشید.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران، ضمن تشکر با اشاره به خدمات پوران قندالی سرپرست اداره میراث فرهنگی فیروزکوه، از زحمات وی قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس