معماری
خانه > اخبار شهرستانها > اخبار دماوند > شهرام شریفی به عنوان سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان دماوند منصوب شد/ ابراهیم اکبری، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان فیروزکوه شد

شهرام شریفی به عنوان سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان دماوند منصوب شد/ ابراهیم اکبری، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان فیروزکوه شد

مدیرکل استان تهران با صدور حکمی شهرام شریفی را به‌عنوان سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان دماوند منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، شهرام شریفی پیش از این مدیر مجموعه سینمایی وصال رودهن و عضو نظام مهندسی ساختمان استان تهران بوده است.

در حکم رجبعلی خسرو آبادی خطاب به شهرام شریفی آمده است: امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام وظایف محوله ضمن هماهنگی مستمر با اینجانب و تعامل با سایر مبادی ذیربط در چارچوب سیاست‌های سازمان متبوع موفق و مؤید باشید.

همچنین در حکمی از سوی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران، ابراهیم اکبری، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان فیروزکوه منصوب و معرفی شد.

وی پیش از این مسئول نمایندگی شمیرانات تا سال ۸۴، مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان فیروزکوه تا سال ۹۱ و مسئول میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان دماوند تاکنون بوده است.

در حکم رجبعلی خسروآبادی خطاب به ابراهیم اکبری آمده است: امید است با اتکال به خداوند متعال، در انجام امور محوله ضمن هماهنگی مستمر با کلیه حوزه‌های اداره کل در چارچوب سیاست‌های سازمان متبوع و نیز تعامل کامل با سایر مبادی ذیربط در شهرستان فیروزکوه، موفق باشید.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران، ضمن تشکر با اشاره به خدمات پوران قندالی سرپرست اداره میراث فرهنگی فیروزکوه، از زحمات وی قدردانی کرد.

درباره ی عمران بندپی

همچنین ببینید

بررسی وضعیت پیست اسکی آبعلی

به گزارش خبرنگار ایرنا پیست اسکی آبعلی قدیمی‌ترین پیست اسکی ایران معرفی می شود که …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس