معماری
خانه > فرهنگ و هنر > آموزش و پرورش > مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان فیروزکوه برگزار شد

مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان فیروزکوه برگزار شد

مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان فیروزکوه با حضور مهندس میرزایی نماینده مردم فیروزکوه دماوند و رودهن در مجلس شورای اسلامی، طاهری فرماندار فیروزکوه و جمعی از مسئولین، خیرین مدرسه ساز و معتمدین محلی در محل مجتمع فیروزه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان در ابتدای جلسه گزارشی از احداث مدارس در سطح شهرستان توسط خیرین ارائه کرد و با اشاره به کمک های خیرین و مردم جهت ساخت و تجهیز مدارس گفت: همت بالای خیرین نقش بسیار پررنگی در تامین مکان های آموزشی برای اداره آموزش و پرورش در شهرستان دارد.

طاهری فرماندار فیروزکوه نیز پس از تشکر از حضور پررنگ خیرین مدرسه ساز در شهرستان این مهم را یکی از انسانی ترین هبه های خیرین برشمرد و گفت: کسانی که امروز به عنوان خیرین در امر مدرسه سازی فعالیت می کنند نقش عمده ای در ثبات و گسترش زیرساخت های فرهنگی، اعتقادی و آموزشی در قشر عظیم آموزش و پرورش دارند و این فرهنگ نیکو که انجام آن تنها از عهده افرادی بر می آید که دلی دریایی و اراده ای مصمم دارند.

نورالله طاهری فرماندار شهرستان فیروزکوه با اشاره به کار بزرگ و ارزشمند خیرین گفت: کار مدرسه سازی کاری بزرگ و خداپسندانه است و این تشکل منسجم توانسته نه تنها در شهرستان فیروزکوه بلکه در سطح کشور اقدامات بزرگ و ارزشمندی انجام دهد.

طاهری به اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال اشاره کرد و ادامه داد: طبق تأکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، برای تحقق اقتصاد مقاومتی، همه باید به میدان بیایند و در حوزه مرتبط با خودشان نسبت به تحقق این امر اقدام کنند. اگر همه ما معنای اقتصاد مقاومتی را به خوبی درک کنیم قطعاً در این جنگ اقتصادی نیز پیروز خواهیم شد و کشور را از وابستگی ها می رهانیم.

طاهری در ادامه با اشاره به نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهموری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، ضمن دعوت مردم به حضور گسترده در این انتخابات وظیفه آموزش و پرورش را به عنوان بزرگترین تشکیلات کشور بسیار مهم دانست و گفت: مردم باید مطمئن باشند که از آرای آنها به بهترین وجه صیانت شده و ستاد انتخابات شهرستان در کنار دیگر دستگاه های اجرایی و نظارتی از ارائه آرای مشکوک جلوگیری خواهد کرد.

در انتهای این جلسه از حضور خیرین مدرسه ساز با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

درباره ی عمران بندپی

همچنین ببینید

ضرورت حفظ و حراست از منطقه شکار ممنوع کاوه‌ده شهرستان فیروزکوه

هر طرف را که نگاه می‌کنیم دسته‌ای قوچ و میش‌ در حال حرکت هستند. هر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس